Webináře pro vás

Předávání našich vědomostí a zkušeností vám rodičům je pro nás to nejdůležitější. Naprosto si ale uvědomujeme, že po založení rodiny a s minimálním volným časem se velmi těžko cestuje za přednáškami. Navíc v této době nejistoty je mnohem bezpečnější vzdělávat se z pohodlí domova. Nejen proto pro vás připravuje webináře, které vás v táhnou do výživy dětí už od početí až do dospělosti. Díky naši webinářům budete mít přehled o výživě ODMALA.

N

Hodinová přednáška

doplněná až půl hodinovým prostorem pro diskuzi

N

Nejnovější poznatky

převedené do srozumitelné řeči dvěma odborníky, kteří webinář povedou

N

Zodpovězení nejčastějších otázek

 a ucelený přehled dané problematiky, vyvrácení nejčastějších mýtů

Webináře jsou interaktivní. V průběhu webináře se vás budeme ptát na vaše zkušenosti a zároveň budeme dávat prostor pro vaše dotazy.
Každý webinář je vedený dvěma odborníky. Závěrečná diskuze je mnohem živější a přináší mnohem širší vhled do problematiky z praxe.
Z každého webináře bude k dispozci záznam, který bude přístupný po dobu 5 dnů. Pokud vás v průběhu webináře vyruší neodkladné náležitosti nebo prostě po náročném dni nezbydou síly, můžete webinář shlédnout jiný den.

Jak se spojíme

Po zakoupení webináře vám do vaši emailové schránky přijdou podrobnější informace k webináři a odkaz na platformu click meeting. Ve stanovený den a čas stačí pouze kliknout na odkaz a užít si webinář s námi.

Nové termíny webinářů vypíšeme už po letních prázdninách 2022